OKIENNICE są ozdobnym elementem budynku oraz ochraniają wnętrze mieszkania przed słońcem, utratą ciepła,  złą pogodą, włamaniem, a także wyciszają hałas. Mogą być montowane na ramie okiennej lub na elewacji, można je zamykać ręcznie lub elektrycznie.

ROLETY wykonujemy dopasowane technicznie i kolorystycznie do okien.Dzielimy je na montowane na ramę okienną oraz montowane w warstwie ocieplenia na ścianie budynku – system integro. Rolety posiadają napęd elektryczny. Budynek może być wyposażony w system automatycznego lub radiowego sterowania roletami – podnosząc je i opuszczając symuluje obecność domowników podczas np.urlopu.

DRZWI PODNOSZONO-PRZESUWNE HS – poprzez równoległe przesuwanie dużych elementów przeszklonych nie zabieramy miejsca wewnątrz budynku. Przesuwanie jest ciche i nie wymaga użycia siły. System HS posiada niski próg aluminiowy pozwalający wyjść na taras bez barier i system ten może składać się z kilku skrzydeł.

LISTWY PRZYPODŁOGOWE – wykonujemy usługowo  w dowolnym kształcie oraz wymiarze.

DRZWI HARMONIJKOWE z niskim progiem aluminiowym stosuje się tam gdzie jest potrzeba szerokiego przejścia. Drzwi te są w formie okna. Składają się z dwóch części – skrzydła otwierającego z klamką i skrzydeł łamanych przesuwanych w harmonijkę na przeciwległą ścianę. Można tymi drzwiami przedzielać duże pomieszczenia, wyjście na taras, basen.

Wyceniamy i wykonujemy każdy projekt drzwi i okien po wysłaniu zdjęcia z zapytaniem na biuro@rekstolarstwo.pl